Vítáme Vás v penzionu Zámek Rudník

Vyzkoušejte si, jaké je to bydlet na zámku. Tuto jedinečnou příležitost ubytování na zámku nabízí zámecký penzion Rudník, který se nachází v krásné krajině Krkonoš a je dominantou obce Rudník.

Penzion Vám nabízí krásné a klidné prostředí, ideální nejen pro rekreaci jednotlivců a rodin s dětmi, ale také škol v přírodě. Na nádvoří penzionu se nachází parkoviště, posezení s výhledem na výběh koní a krásná kašna. Skupinám našich hostů je k dispozici i prostor pro venkovní grilování a odpočinout si mohou také při klidném posezení na terase. Na koních i ponících máte možnost se projet s doprovodem do přírody.

Zámek se nachází u silnice spojující města Hostinné a Svoboda nad Úpou. Budova zámku je na úpatí svahu, který je porostlý keři a stromy a je obkolpena zámeckými lukami, kde se popásají koně a poníci. Ze silnice je penzion Zámek Rudník vidět a je dobře přístupný pro auta, která parkují přímo na nádvoří.

Ubytovat se můžete ve stylových pokojích vybavených vkusným nábytkem, sociálním zařízením a k dispozici je Vám na každém patře i kuchyňka. Pro dlouhodobější pobyty jsou jsou k dispozici dvoupokojové byty se sociálním zařízením a kuchyňkou. Součástí pobytu je snídaně, která je podávána v hotelové jídelně. Větším skupinám penzion Rudník nabízí možnost polopenzí.

Rezervace
Recenze
7.8.2012
Radka Prokopcová
S pobytem jsme byli spokojeni. Nejedná se o žádné luxusní ubytování, ale všude bylo čisto a personál byl velmi velmi příjemný. Pasoucí se koně okolo zámku dodávají nádhernou atmosféru pobytu na zámku.
12.9.2012
Ondřej Souček
Ubytování na zámku jsme si nevybrali náhodou. Pobyt splnil všechny naše očekávání a děkujeme za úžasný zážitek spojený s projížďkou na koních.
Novinky
4.1.2011
Co je nového
Přečtěte si horké novinky v našem hotelu. Tyto stránky byly vytvořeny firmou MITON Previo s.r.o. >>
  • cs
  • de
Fotogalerie
Pension Zámek Rudník v Rudníku hodnocení